By using this site, you agree to the storage of cookies (see  Terms of use). Cookies are required for the site to work. I understand

Questions? +32 460 226 991 (English). EU-wide delivery!

Chytrý systém vytápění Danfoss Ally

Show filters

Price range

€ 0 - € 1300

Brand

Connection size

Temperature range

Theft protection

With separate sensor

Danfoss Ally™ je systém chytrého vytápění pro domácnosti. Zcela opouští potřebu termostatu a místo něj volí cestu mobilní kontroly. Veškerá nastavení a kontrola teploty probíhá na obrazovce vašeho mobilního telefonu. Aplikaci pro vytápění si jednoduše stáhnete z Google Play či App Storu. Kromě toho dokáže systém spolupracovat i s hlasovými asistenty od Googlu a Amazonu.

Ať už jste v práci či na dovolené, díky mobilní aplikaci můžete zkontrolovat teplotu v domácnosti a nastavit si ji dle svých potřeb. Zkazilo se počasí na výletě a přijedete domů o den dříve? Stačí pár kliknutí na telefonu a vrátíte se do vyhřátého domova.

Systém funguje jak s radiátorovým, tak i s podlahovým vytápěním. Umožňuje rozdělit domácnost do jednotlivých úseků a pro každý z nich nastavit individuální vytápěcí plán. Vytápění je tak maximálně přizpůsobeno vašemu každodennímu životu, což nejenom zvyšuje váš komfort, ale šetří i spotřebu vašich energií.

Trend Smart Home neboli chytrých domů začíná být čím dál, tím více populární. S příbývajícími chytrými produkty, které lze mezi sebou propojit tak, abyste je ovládali z jednoho tabletu nebo smartphonu, se stává smart home nejvíce pohodlným řešením. Sady inteligentních termostatů propojené s bezpečnostním systémem domu Vám šetří čas i peníze. Vytvořením chytré domácnosti budete moci ovládat osvětlení, elektroinstalaci, termostat, domácí alarm, kamery nebo zámky dveří na dálku skrze chytrý telefon, tablet, ale i počítač nebo televizi. Chytrou domácnost si můžete snadno zřídit sami i bez rekonstrukce či složité instalace zařízení.