Questions? +32 460 226 991 (English). EU-wide delivery!

Chytrý systém vytápění Danfoss Icon

Danfoss Icon je moderní systém pro podlahové vytápění. Splňuje veškeré požadavky různorodosti provedení.K dispozici jsou tři typy termostatů s různě pokročilými funkcemi, řídící regulátory a možnost vybírat z drátového či bezdrátového provedení. Po zapojení rozšiřujícího modulu lze celý systém spojit s internetem a převést tak nastavení vytápění do vašich mobilních telefonů.

Systém Icon dokáže rozpoznat přibližnou velikost vytápěných místností a díky tomu zvládne rovnoměrně vytápět všechny místnosti v domě, bez toho, aby byly upřednosňovány menší místnosti s menšími okruhy, které se vyhřejí rychleji než velké místnosti. Spravedlivě rozloží teplo dle velikostí místnosti.

Podlahové vytápění Icon lze také rozšířit o propojení se systémem Danfoss Ally, díky kterému je možné celý systém ovládat hlasovými asistenty Alexa, Siri nebo Google Home. Pro smíšené vytápění ideální volba, jen se rozhodnete, který ze systémů vyberete jako nadřazený, zda Icon, nebo Ally.

Trend Smart Home neboli chytrých domů začíná být čím dál, tím více populární. S příbývajícími chytrými produkty, které lze mezi sebou propojit tak, abyste je ovládali z jednoho tabletu nebo smartphonu, se stává smart home nejvíce pohodlným řešením. Sady inteligentních termostatů propojené s bezpečnostním systémem domu Vám šetří čas i peníze. Vytvořením chytré domácnosti budete moci ovládat osvětlení, elektroinstalaci, termostat, domácí alarm, kamery nebo zámky dveří na dálku skrze chytrý telefon, tablet, ale i počítač nebo televizi. Chytrou domácnost si můžete snadno zřídit sami i bez rekonstrukce či složité instalace zařízení.